Documentary

2018

  • “Young Peeter at Laanetaguse”, Rein Maran (Gaviafilm)

2017

  • “14 cases”, Marianna Kaat (Baltic Film Production)

2014

  • “Dreaming Wide Awake”, Mairi Sõelsepp (Kopli Kinokompanii)
  • “The New Environmentalists”, John Antonelli (Mill Valley Film Group) episodic location recording

2013

  • “Suur-Sõjamäe”, Aljona Suržikova (Diafilm)
  • “Hiite lummus”, Rein Maran (Gaviafilm)

2012

  • “Kaleva müsteerium”, Sigrid Reede (Polarfilm, Estinfilm)

2011

  • “Playing Pärt”, Dorian Supin (Minor Film)
  • “Alati on alati”, Tõnis Lepik (DeForeFilm)
  • “Kahe tule vahel”, Martin Korjus (F-Seitse)
  • “Man who lived in three-dimensional time”, Arko Okk (Acuba Film)

2010

  • “Üheksavägised”, Rein Maran (Gaviafilm)
  • “Worker’s portrait”, Aljona Suržikova (ETV)
  • “Erkki-Sven Tüür: Symphony on 7 motifs”, Marianne Kõrver (Exitfilm)

2009

  • “Miss Robinson”, Aljona Surzhikova (Homeless Bob Production)
  • “Jubilee year”, Kaspar Kallas (Digital Sputnik)
  • “The End of Poetry”, Arko Okk (Acuba Film)
  • “Pidu vihmas ja päikeses” Helle Karis (Myth Film)

2008

  • “Laulutaadi hümnid” Ülle Õun (ETV)
  • “Mängija”, Kaupo Kruusiauk (Exitfilm)
  • “Muskusveise tagasitulek”, V.Sarana (Vesilind)
  • “Masters of Time”, Mait Laas (Exitfilm)

2007

  • “Kalinovski väljak”, Juri Hashtshevatski (Baltic Film Production)
  • “Põdra Kuningriik”, Rein Maran (Gaviafilm)
  • “Põder Eestis”, Rein Maran (Gaviafilm)
  • “Taassünd”, Joosep Matjus (Gaviafilm)
  • “Nägijate maailmas”, Õnne Luha (Kopli Kinokompanii)
  • “Tervitusi Nõukogude Eestist!”, Urmas E. Liiv (RUUT)
  • “Miks on läinud nii”, Dorian Supin (Film Audio)

2006

  • “Vaikelu naisega” Kersti Uibo (Exitfilm)
  • “Middendorffi jälgedes” Riho Västrik (Vesilind)
  • “Sinimäed” Raimo Jõerand (RUUT)
  • “Hundi agoonia” Asko Kase (RUUT)(helisalvestus võtteplatsil)

2005

  • “Eesti Kotkad”, Rein Maran (Gaviafilm)
  • “Äraoldud päevade summa”, Marianne Kõrver (Exitfilm /ETV)
  • “Haukka Grupp”, Rene Vilbre (Ruut)
  • “The Man from ANIMAZONE”, Hardi Volmer (Acuba Film)
  • “Piisa torn”, Arko Okk (Vesilind)
  • “Võera maade sees” (Exitfilm)

2004

  • “The Bus”, L. Pakalnina (Acuba Film)
  • “Reporter”, (Exitfilm)
  • “Sundasunik”, R.Maran (Gaviafilm)

2003

  • “Eesti Vangla”, I. Kangur, (F-Seitse)
  • “Reekviem Laululuigele”, R. Maran (Gaviafilm)
  • “Päev minu elust. Laura”, Õ. Luha
  • “Päev minu elust. Miina”, Õ.Luha
  • “Kuhu lähed, Janek?”, Hille Tarto
  • “Elav jõud”, A. Maimik (Exitfilm)
  • “Intiimne linn”, K. Davidjants (Acuba Film)
  • “Liblikate kodu”, M. Soosaar, (Weiko Saawa Film)

2002

  • “Teine Arnold” , U. E. Liiv, (Eesti Tõsielufilm)
  • “Pesupäev” (Linnuaabits), R.Maran, (Gaviafilm)
  • “Sõda Pärast Sõda”, P.Simm, (Exitfilm)
  • “Terra Silvestris”, R. Maran, (Gaviafilm)
  • “Leigo Järved”, Andres Sööt, (Exitfilm)
  • “Leida Lugu”, J. Sillart
  • “Reekviem Laululuigele”, R.Maran, (Gaviafilm)
  • “Anu Raud – elumustrid”, M. Soosaar, (Weiko Saawa Film)

2001

  • “Läbi pimeduse”, H., R. Lintrop
  • “Isamaa ilu” (Rudolf Konimois Film)
  • “Helmut”, Anri Rulkov (Exitfilm)
  • “Kadunud”, U.E. Liiv
  • “Raudroosi õied”, K. Ansip
  • “Verehapnik”, A. Maimik
  • “Suur Õde”, A. Maimik, J. Kilmi